Rekordy, rekordy, rekordy……

Blisko 200 zawodników wzięło udział w Małopolskim Mityngu Lekkoatletycznym „I Ty możesz zostać Mistrzem” – 2. Memoriale Edwarda Szklarczyka w Suchej Beskidzkiej. W tej grupie znalazła się dziesiątka naszych zawodników ustanawiając 11 rekordów  życiowych. Nie przestają zadziwiać sprinterzy, którzy ze startu na start poprawiają swoje rekordy. Maciej Czyszczoń w finale 100m bez podziału na kategorie wiekowe zajął 2 miejsce z rewelacyjnym czasem 11,20s ! Warto też odnotować po raz pierwszy występ sztafet klubowych  4X100m, w których to nasze juniorki młodsze zajęły drugie miejsce (54,87s), a juniorzy po pasjonującym finiszu Maćka na ostatniej zmianie wygrali z gospodarzami o 0,03s.
Coraz lepiej prezentują się  nasi skoczkowie i miotacze, wyraźnie zbliżając się do OOM.  Bardzo wartościowy wynik osiągnął Piotr Kidoń na 400m – 50,82s.